Zaplo

Zaplo opinie Klientów i recenzja miesięcznych pożyczek ratalnych. Prześwietlamy szybkie pożyczki od Zaplo i sprawdzamy jak uzyskać pożyczkę na raty Zaplo?

Zaplo udziela pożyczek ratalnych bez zaświadczeń na okres do 36 miesięcy do maksymalnej kwoty 15 tyś. zł. Zaplo.pl to marka działająca na polskim rynku długoterminowych pożyczek internetowych, oferująca elastyczne pożyczki ratalne online. Spółka należy do 4finance Group, która od ponad 5 lat działa w 12 krajach europejskich. 4finance Group jest właścicielem marki Vivus – lidera rynku pożyczek krótkoterminowych w Polsce.

JAK DOSTAĆ POŻYCZKĘ W ZAPLO?

Wniosek należy złożyć za pośrednictwem strony internetowej Zaplo. Złożenie wniosku jest darmowe i odbywa się całkowicie online. Decyzja o przyznaniu pożyczki ratalnej odbywa się maksymalnie krótkim czasie. Pieniądze otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:

 • uzyskasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki w godzinach pracy działu obsługi klienta;
 • Twój numer rachunku bankowego jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski;

W przypadku, gdy posiadasz konto, w innym niż wyżej podane banki czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

Sprawdź ofertę Zaplo >>

POŻYCZKA ZAPLO KROK PO KROKU

Proces ubiegania się o pożyczkę ratalną w Zaplo jest prosty i intuicyjny. Sprawdź jak wnioskować o pożyczkę krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę zaplo.pl
 2. Korzystając z suwaka wybierz kwotę pożyczki oraz ustal wysokość raty jaką będziesz w stanie spłacać
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny. Rejestrując się podajesz: imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, numer telefonu, adres e-mail oraz numer PESEL.
 4. Potwierdź swój wniosek o pożyczkę
 5. Zweryfikuj swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego (polega on na przelaniu symbolicznego 1 grosza na konto pożyczkodawcy) lub korzystając z aplikacji Instantor.
 6. Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję kredytową.

Przejdź do Zaplo >>

DLA KOGO POŻYCZKA ZAPLO?

 • osoba będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej;
 • osoba, której stałe zamieszkanie znajduje się w Polsce;
 • osoba w wieku od 21 do 70 lat;
 • osoba, która posiada zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki;
 • osoba, która nie została wpisana do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych;
 • osoba posiadająca pozytywną ocenę podczas weryfikacji zdolności kredytowej;
 • osoba posiadająca konto bankowe
 • osoba posiadająca regularne miesięczne dochody
 • osoba posiadająca adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego

ZAPLO – PARAMETRY POŻYCZKI

 • elastyczna pożyczka ratalna na okres od 3 do 36 miesięcy (raty miesięczne);
 • pożyczka bez zaświadczeń
 • kwota pożyczki: od 1 000 zł do nawet 15 000 zł
 • wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 75 lat
 • możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc

ZAPLO OPINIE KLIENTÓW I RECENZJA

Zaplo udziela pożyczek na miesięczne raty bez zaświadczeń, dzięki czemu cieszy się dużym powodzeniem wśród osób zainteresowanych pożyczką ratalną. Zaplo.pl jest częścią Grupy Kapitałowej “4finance Group”, właściciela firm pożyczkowych w Europie, które łącznie w ciągu 8 lat udzieliły ponad 11 milionów pożyczek w 17 krajach na całym świecie.

DANE FIRMY

Zaplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 16c, telefon 221 333 888. NIP: 521-366-08-75, REGON: 146952871. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000483782. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 000 PLN

Obsługa Klienta: 221 333 888 / 222 673 000
E-mail:kontakt@zaplo.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek (8:00 – 22:00)
Sobota – Niedziela (8:00 – 20:00)

Wzór Umowy Ramowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *