Wonga

Pożyczka Wonga jak pożyczyć bezpiecznie? Prześwietlamy szybkie pożyczki Wonga i sprawdzamy jak uzyskać pożyczkę od Wonga?

Wonga.com jest największym na świecie pożyczkodawcą online oferującym szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet – bez wychodzenia z domu. Firma powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a na rynku Polskim prężnie działa od kwietnia 2013 roku. W Polsce Wonga.com udziela nie tylko krótkoterminowych chwilówek ale również pożyczek ratalnych. Wonga.com docenia wiarygodność i swoim rzetelnym i aktywnym Klientom proponuje obniżone koszty pożyczki. Aby wziąć pożyczkę w Wonga.com wystarczy tylko dowód osobisty – wszystkie formalności dokonuje się online.

Przejdź do Wonga >>

WONGA JAK POŻYCZYĆ? INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Wniosek o pożyczkę Wonga można złożyć za pośrednictwem strony internetowej Wonga. Złożenie wniosku jest darmowe i cały proces odbywa się w 100% online. Wymagane jest potwierdzenie tożsamości poprzez przelanie 10 groszy na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Po weryfikacji i pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze mogą bardzo szybko pojawić się na Twoim koncie, jeżeli posiadasz konto osobiste w jednym z następujących banków: Alior Bank, Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank Śląski, PKO BP, Millenium Bank. W przeciwnym wypadku czas otrzymania pożyczki uzależniony będzie od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank, w którym posiadasz konto.

SPRAWDŹ >>

WONGA – PARAMETRY POŻYCZKI

– pożyczka krótkoterminowa w kwocie od 50 do 1 500 złotych na maksymalny okres 60 dni;
– pożyczka do 60 dni jest pożyczką krótkoterminową spłacaną jednorazowo. Koszt 10 zł dotyczy tylko nowych klientów;
– Wonga ma możliwość weryfikowania swoich Klientów w BIK, BIG, KRD;
pożyczka ratalna w Wonga jest w kwocie od 50 do 10 000 złotych na okres od 2 do 24 miesięcy;
– Wonga ma możliwość weryfikowania swoich Klientów w BIK, BIG, KRD;

WONGA DANE POŻYCZKODAWCY, PRZYDATNE DOKUMENTY

Nazwa firmy: Wonga.pl sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa

Obsługa Klienta: 22 388 88 88
E-mail: kontakt@wonga.com
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek (8:00 – 22:00)
Sobota – Niedziela (9:00 – 17:00)

Banki w których firma posiada rachunki: Alior Bank, Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank Śląski, PKO BP, Millenium Bank.

Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Pożyczki Krótkoterminowej: Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,21%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 410 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 10 zł (w tym: prowizja 10 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 60 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 marca 2017 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki oraz czas, na jaki jest udzielana, ustalane są indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. Wonga.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1079,18%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 620,75 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 120,75 zł (w tym: prowizja 120,75 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 32 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 października 2016 na reprezentatywnym przykładzie.
Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki Ratalnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł, całkowita kwota do zapłaty 3238,25 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 738,25 zł (w tym: prowizja 738,25 zł, odsetki 0 zł), 5 miesięcznych rat w wysokości 647,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 marca 2017 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. Wonga.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Sprawdź pozostałe oferty szybkich chwilówek przez internet