Vivus jak pożyczyć? – jak uzyskać pożyczkę Vivus?

Pożyczka Vivus jak pożyczyć bezpiecznie? Prześwietlamy szybkie pożyczki od Vivusa i sprawdzamy jak uzyskać pożyczkę od Vivusa?

Vivus to na ten moment największy i najbardziej rozpoznawalny gracz na polskim rynku szybkich pożyczek pozabankowych. To właśnie ta firma jako pierwsza zaproponowała Nowym Klientom “pierwszą pożyczkę za darmo”. Akcja pt. pierwsza chwilówka bez odsetek było świetnym posunięciem firmy, która dzięki przystępnych kosztach kolejnych pożyczek zjednała sobie sporą grupę zadowolonych i wiernych Klientów. Obecnie Vivus udziela pożyczek na maksymalną kwotę 7 500 złotych na okres do 30 dni. Warto zaznaczyć, że pożyczkę Vivus możemy jednokrotnie przedłużyć o kolejne 30 dni. Pożyczkę Vivus możemy również zamówić przez telefon korzystając infolinii jak również w stacjonarnych kioskach Ruchu (więcej na ten temat – pożyczka vivus w kiosku).

Przejdź do Vivus >>

VIVUS JAK POŻYCZYĆ? INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Złożenie wniosku o pierwszą pożyczkę Vivus jest proste i szybkie. Wniosek można złożyć za pośrednictwem formularza ze strony internetowej Vivus. Złożenie wniosku jest darmowe i cały proces odbywa się w 100% online. Do złożenia wniosku będziemy potrzebowali danych z dowodu osobistego oraz numer osobistego konta bankowego, ponieważ pieniądze zostaną przelane właśnie na ten rachunek.

Numer konta potrzebny jest także w celu weryfikacji i potwierdzenia tożsamości Klienta. Weryfikacja odbywa się poprzez przelanie 1 grosza na rachunek bankowy Vivus. Po weryfikacji i pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze mogą już w 15 minut pojawić się na Twoim koncie, pod warunkiem że posiadasz konto osobiste w jednym z następujących banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski. W przeciwnym wypadku czas otrzymania pożyczki uzależniony będzie od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank, w którym posiadasz konto.

Sprawdź ofertę Vivus >>

JAK UZYSKAĆ POŻYCZKĘ VIVUS? KRYTERIA KTÓRE NALEŻY SPEŁNIĆ

Warunki, jakie musisz spełnić, są naprawdę proste. Oto one:
– jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej;
– jesteś w wieku od 19 do 78 lat;
– posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych;
– jesteś konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o Kredycie Konsumenckim;
– posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl;
– uzyskasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej;
– zawrzesz z nami umowę pożyczki.

VIVUS – PARAMETRY POŻYCZKI

– promocja dla Nowego Klienta pierwsza pożyczka za darmo nawet do  500 zł na 61 dni;
– kwota kolejnych pożyczek od 100 zł do 7 500 zł;
– maksymalny okres spłaty kolejnych pożyczek to 30 dni;
– Vivus sprawdza bazy w BIK, BIG, KRD;

VIVUS DANE POŻYCZKODAWCY, PRZYDATNE DOKUMENTY

Właścicielem marki Vivus jest Vivus Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56, telefon 221 221 227. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł.

Obsługa Klienta: 221 221 227
E-mail: kontakt@vivus.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek (8:00 – 22:00)
Sobota – Niedziela (8:00 – 20:00)

Banki w których firma posiada rachunki: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski