Pożyczki z dużą przyznawalnością

Obecnie na rynku aktywnie działa kilkadziesiąt instytucji udzielających krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Jednak nie w każdej firmie uzyskamy pożyczkę równie łatwo i bez skomplikowanych formalności rodem z banku. W poniższym artykule prześwietlamy pożyczkodawców posiadających w ofercie pożyczki z duża przyznawalnością.

POŻYCZKI Z DUŻĄ PRZYZNAWALNOŚCIĄ – NASZE TOP3

POŻYCZKA VIVUS

Jedna z popularniejszych jak nie najpopularniejsza firma udzielająca szybkich pożyczek przez internet. Vivus cieszy wśród Klientów bardzo dobrymi opiniami, również dzięki temu że ma dużą przyznawalność pożyczek. Jeżeli weryfikacja przy ubieganiu się o pierwszą pożyczkę przebiegnie pomyślnie, to każdy kolejny wniosek o pożyczkę akceptowany jest niemal po kilku minutach od złożenia. Warto zwrócić uwagę, że w ramach pierwszej pożyczki od Vivus możemy uzyskać pierwszą pożyczkę do 3000 zł za darmo. W przypadku stałych klientów Vivus ma do zaoferowania pożyczki nawet do 7500 zł.

SPRAWDŹ >>

POŻYCZKA LENDON

Duża przyznawalność pożyczek charakteryzuje także firmę Lendon, która ma bardzo szybki sposób weryfikacji tożsamości Klineta. Weryfikacja ta odbywa się za pomocą błyskawicznej aplikacji Instantor, która poprzez zalogowanie się klienta loginem i hasłem do swojej bankowości elektronicznej, uzyskuje dostęp do danych posiadacza konta oraz do historii z ostatnich 3 miesięcy. Uzyskane dane pozwalają potwierdzić zdolność kredytową potencjalnego Klienta w ciągu kilku minut. W Lendon w ramach pierwszej pożyczki uzyskamy kwotę nawet do 3000 zł na okres 45 dni w ramach promocji pożyczka na 0 procent

SPRAWDŹ >>

POŻYCZKA KUKI

Pożyczka Kuki to kolejna z firm, która dba o to aby przyznanie pożyczki ograniczało się o przysłowiowego minimum. Aby uzyskać pożyczkę w Kuki.pl wystarczy nam dowód osobisty, numer telefonu komórkowego oraz aktualny numeru konta w banku. W Kuki pożyczkę można otrzymać nawet w 15 minut, oczywiście spełniając przy tym kilka czynników. Najważniejszy z nich to konieczność złożenia wniosku w godzinach pracy firmy. Biuro firmy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-22:00 oraz w soboty i w niedziele w godzinach 09:00-17:00. W Kuki.pl w ramach oferty promocyjnej chwilówka bez odsetek uzyskamy kwotę 3000 złotych na maksymalny okres 30 dni.

SPRAWDŹ >>

POŻYCZKI Z DUŻĄ PRZYZNAWALNOŚCIĄ – NASZE ZESTAWIENIE