Pożyczka online na 60 dni

Pożyczka online na 60 dni. Sprawdź, które firmy pożyczkowe udzielają krótkoterminowych pożyczek na minimum dwa miesiące.

Większość firm pożyczkowych udziela finansowania na okres 30 dni. W niektórych firmach chwilówkę można wziąć nawet na 45 dni lub 60 dni. Jednak to pożyczka online na 60 dni daje Klientowi więcej komfortu oraz więcej czasu na zgromadzenie środków niezbędnych to spłaty zobowiązania. Spłatę pożyczki 60 dniowej dokonuje się najczęściej w dwóch równych ratach miesięcznych. W zależności od wybranej firmy, pożyczkę na 60 dni często możemy wziąć za całkowicie za darmo – oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty.

KTÓRE FIRMY UDZIELĄ NAM POŻYCZKI ONLINE NA 60 DNI?

Wśród firm, które w ofercie posiadają pożyczkę onlne na 60 dni jest min. Vivus, SzybkaGotówka, MoneyMan oraz Wonga. W MoneyMan podczas pierwszej pożyczki możemy pożyczyć od 100 do 1 500 złotych na maksymalny okres 61 dni. Pierwsza pożyczka u tego pożyczkodawcy jest całkowicie darmowa – pod warunkiem terminowej spłaty. W ramach kolejnych terminowo spłacanych pożyczek możemy z czasem u tego pożyczkodawcy pożyczyć nawet 7 000 zł na okres 8 miesięcy. Oferta Wonga.com jest równie konkurencyjna co MoneyMan. W Wonga na spłatę pożyczki mamy dokładnie 60 dni a kwota pierwszej pożyczki wynosi 1 500 złotych. Koszt pierwszej pożyczki to zaledwie 10 złotych.

PIERWSZA POŻYCZKA VIVUS NAWET NA 61 DNI

Vivus to obecnie najbardziej rozpoznawalna firma pożyczkowa na polskim rynku szybkich pożyczek pozabankowych. Vivus jako pierwszy zaproponował “pierwszą pożyczkę za darmo” dla Nowych Klientów, co było świetną reklamą firmy. Vivus dzięki przystępnym kosztom pożyczek zjednał sobie sporą grupę zadowolonych i wiernych Klientów. Pożyczka online Vivus udzielana jest na maksymalną kwotę 7 500 złotych. Możliwe jest także jedno refinansowanie pożyczki o kolejne 30 dni. W przypadku pierwszej pożyczki dla Nowego Klienta Vivus oferuję nam maksymalną kwotę 3000 zł na okres aż 61 dni!

Sprawdź ofertę Vivus >>

  • promocja dla Nowego Klienta pierwsza pożyczka za darmo nawet do 3 000 zł na 61 dni;
  • kwota kolejnych pożyczek od 100 zł do 7 500 zł;
  • maksymalny okres spłaty kolejnych pożyczek to 30 dni;
  • istnieje możliwość jednokrotnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki;

WONGA – POŻYCZKA ONLINE NA 60 DNI

Wonga.com jest największym na świecie pożyczkodawcą online oferującym szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet – bez wychodzenia z domu. Firma powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a na rynku Polskim prężnie działa od kwietnia 2013 roku. W Polsce Wonga.com udziela nie tylko krótkoterminowych chwilówek ale również pożyczek ratalnych. Wniosek o pożyczkę w Wonga można złożyć za pośrednictwem strony internetowej. Formularz wniosku jest bardzo intuicyjny, cały proces odbywa się w 100% online. Wymagane jest potwierdzenie tożsamości poprzez przelanie 10 groszy na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Po weryfikacji i pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze mogą bardzo szybko pojawić się na Twoim koncie.

Sprawdź ofertę Wonga >>

  • promocja dla Nowego Klienta – pierwsza pożyczka za 10 zł nawet do 1 500 zł;
  • pożyczka ratalna w Wonga nawet do 2 0000 zł;
  • maksymalny okres spłaty pożyczki ratalnej to nawet 60 miesięcy;
  • błyskawiczna wypłata gotówki;

SZYBKA GOTÓWKA I OFERTA POŻYCZKI NA 65 DNI

Szybkagotówka istnieje na polskim rynku pożyczek krótkoterminowych już kilka dobrych lat i cieszy się sporym powodzeniem wśród Klientów. Szybka Gotówka udziela pożyczek w wysokości od 100 zł do 10000 zł na okres od 1 do 65 dni. Pierwsze 6000 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo – bez dodatkowych kosztów.

Sprawdź ofertę Szybka Gotówka >>