Pożyczka na dwa miesiące – Pożyczka na 60 dni

Pożyczka na dwa miesiące? Sprawdzamy czy to możliwe. Które firmy udzielają krótkoterminowych pożyczek na 60 dni?

Zdecydowana większość polskich firm pożyczkowych w swojej ofercie posiada krótkoterminowe pożyczki w których maksymalny czas na zwrot pieniędzy wynosi jedynie 30 dni. Co w sytuacji jeżeli chcielibyśmy skorzystać z szybkiej pożyczki jednak z okresem spłaty do dwóch miesięcy. Czy i gdzie znajdziemy takie oferty pożyczek? Postanowiliśmy szerzej przejrzeć oferty pożyczkodawców i na rynku możemy znaleźć firmy, które udzielą nam krótkoterminowej pożyczki na nieco dłuższy okres czasu – dokładnie na okres do dwóch miesięcy.

Przejdź do Wonga >>

Pożyczka na dwa miesiące? Które firmy udzielą nam pożyczki na 60 dni?

Wśród firm, które w ofercie posiadają pożyczkę na dwa miesiące są min. MoneyMan oraz Wonga. W MoneyMan podczas pierwszej pożyczki możemy pożyczyć od 100 do 1 500 złotych na maksymalny okres 61 dni. Pierwsza pożyczka u tego pożyczkodawcy jest całkowicie darmowa – pod warunkiem terminowej spłaty. W ramach kolejnych terminowo spłacanych pożyczek możemy z czasem u tego pożyczkodawcy pożyczyć nawet 7 000 zł na okres 8 miesięcy. Oferta Wonga.com jest bardzo podobna i bardzo konkurencyjna w stosunku do MoneyMan. W Wonga na spłatę pożyczki mamy dokładnie 60 dni a kwota pierwszej pożyczki wynosi 1 500 złotych. Koszt pierwszej pożyczki to zaledwie 10 złotych.

Pożyczka na dwa miesiące? W Moneyman pierwsza pożyczka na dwa miesiące całkowicie za darmo!

Marka MoneyMan istnieje na polskim rynku pożyczek krótkoterminowych od 2016 roku i już teraz cieszy się sporym powodzeniem wśród klientów. Proces uzyskania pożyczki w MoneyMan jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu. Wszystko odbywa się on-line, zaczynasz od wypełniania kwestionariusza na stronie internetowej, a kończysz otrzymując wybraną kwotę bezpośrednio na konto bankowe.

Pożyczka na 60 dni? W Wonga.com pierwsza pożyczka tylko za 10 zł!

Wonga.com jest największym na świecie pożyczkodawcą online oferującym szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet – bez wychodzenia z domu. Firma powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a na rynku Polskim prężnie działa od kwietnia 2013 roku. W Polsce Wonga.com udziela nie tylko krótkoterminowych chwilówek ale również pożyczek ratalnych. Wniosek o pożyczkę w Wonga można złożyć za pośrednictwem strony internetowej. Formularz wniosku jest bardzo intuicyjny, cały proces odbywa się w 100% online. Wymagane jest potwierdzenie tożsamości poprzez przelanie 10 groszy na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Po weryfikacji i pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze mogą bardzo szybko pojawić się na Twoim koncie.

Nie znalazłeś dla siebie dobrego rozwiązania? Sprawdź oferty pożyczek ratalnych, dzięki czemu na spłatę będziesz miał nawet 36 miesięcy.

5 (100%) 1 vote