Pożyczka na 0 procent

Pożyczka na 0 procent czy to jest możliwe? Zdecydowanie tak! Poniżej sprawdzamy u których pożyczkodawców mamy szansę na pożyczkę bez prowizji.

Pożyczka bez prowizji, inaczej pożyczka na 0 procent to promocja w której Nowi Klienci mogą otrzymać pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Należy jednak pamiętać, że warunki promocyjne mają zastosowanie jedynie wtedy, gdy pożyczka zostanie spłacona w terminie na jaki została początkowo zaciągnięta.

POŻYCZKA NA 0 PROCENT – RANKING

CO WYRÓŻNIA POŻYCZKĘ ZERO PROCENT?

  • pożyczka na pilne potrzeby bez zbędnych formalności;
  • pożyczka na 0 procent to pożyczka internetowa bez prowizji dostępna dla osób, które cenią sobie wygodę i lubią załatwiać wszystkie sprawy zdalnie;
  • wypłata środków nawet w 1 dzień – bezpośrednio na konto bankowe;

POŻYCZKA NA 0 PROCENT – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czy to możliwe, że pierwsza pożyczka bez prowizji jest całkowicie za darmo?
Oferty pożyczkodawców przedstawione w naszym zestawieniu mają dla swoich Nowych Klientów ofertę “pierwsza pożyczka za darmo”. Dla takich pożyczek RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, co oznacza, że spłacamy dokładnie tyle ile pożyczamy, pod warunkiem gdy spełnimy określone w regulaminie promocji warunki min. terminowa spłata pożyczki. Należy pamiętać, aby zawsze dokładnie przeczytać ofertę pożyczki, umowę ramową oraz regulamin.

2. Dlaczego pożyczkodawca udostępnia pożyczki bez odsetek?
Powód jest bardzo prozaiczny. Firmy pożyczkowe w ten sposób chcą pozyskać i zainteresować Nowych Klientów, którzy do tej pory korzystali z usług innych firm oferujących produkty finansowe lub jeszcze nigdy nie korzystali z krótkoterminowych pożyczek.

3. Na jak długo udzielana jest darmowa pożyczka?
Termin spłaty pierwszej darmowej pożyczki jest to indywidualna kwestia każdego pożyczkodawcy. Z reguły jest to okres 30 dni, jednak każdorazowo przed skorzystaniem z promocyjnej oferty sugerujemy zapoznać się ze szczegółami oferty oraz regulaminem.

Jeżeli interesuje Cię pożyczka na dłuższy okres czasu – sprawdź zestawienie pożyczek ratalnych.