Pożyczka bez prowizji

Pożyczka bez prowizji na 30, 45 lub 60 dni czy to jest możliwe? Zdecydowanie tak! Wyklikaj pożyczkę z prowizją 0%! Oferta dostępna wyłącznie w Internecie.

Pożyczka bez prowizji na 30, 45 lub 60 dni to promocja w ramach której Nowi Klienci mają okazję otrzymać pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Należy jednak pamiętać, że warunki promocyjne mają zastosowanie jedynie wtedy, gdy pożyczka zostanie spłacona w terminie na jaki została początkowo zaciągnięta. Pożyczka bez prowizji to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób potrzebujących pilnie zastrzyku gotówki. Z kolei dla pożyczkodawców jest to bardzo dobry sposób promocji swoich usług wśród Nowych Klientów.

POŻYCZKA BEZ PROWIZJI – RANKING

PIERWSZA POŻYCZKA BEZ PROWIZJI VIVUS NAWET NA 60 DNI

Vivus jako pierwszy zaproponował “pierwszą pożyczkę za darmo” dla Nowych Klientów, co było świetną reklamą firmy. Vivus dzięki przystępnym kosztom pożyczek zjednał sobie sporą grupę zadowolonych i wiernych Klientów. Pożyczka online Vivus udzielana jest na maksymalną kwotę 7 500 złotych. Możliwe jest także jedno refinansowanie pożyczki o kolejne 30 dni. W przypadku pierwszej pożyczki dla Nowego Klienta Vivus oferuję nam maksymalną kwotę 3000 zł na okres aż 61 dni!.

Sprawdź ofertę Vivus >>

– promocja dla Nowego Klienta pierwsza pożyczka za darmo nawet do 3 000 zł na 61 dni;
– kwota kolejnych pożyczek od 100 zł do 7 500 zł;
– maksymalny okres spłaty kolejnych pożyczek to 30 dni;
– istnieje możliwość jednokrotnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki;

LENDON PIERWSZA CHWILÓWKA BEZ PROWIZJI NA 45 DNI

Firma Lendon udziela szybkich pożyczek przez internet. Przy pierwszej pożyczce możemy uzyskać kwotę do 3 000 złotych na maksymalny okres 45 dni. Podobnie jak u większości firm nowy Klient ma szansę na pierwszą pożyczkę za darmo (czytaj więcej -> pożyczka na 0 procent). Po spłaceniu pierwszego zobowiązania następne pożyczki możemy uzyskać do kwoty nawet 6 000 złotych. Zaletą pożyczki Lendon jest duża przyznawalność oraz brak wymagań formalnych. Więcej informacji na temat oferty tego pożyczkodawcy możemy znaleźć w artykule Lendon jak pożyczyć

Sprawdź ofertę Lendon >>

EXTRAPORTFEL BEZPROWIZYJNA PIERWSZA POŻYCZKA NA MAKSYMALNY OKRES 45 DNI

ExtraPortfel udziela szybkich pożyczek przez internet bez zbędnych formalności. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, dzięki temu, że posiada w ofercie pożyczki z dużą przyznawalnością. Przy pierwszej pożyczce możemy uzyskać kwotę do 3 000 złotych całkowicie za darmo na maksymalny okres 45 dni. Dla stałych klientów firma oferuje nawet 5000 złotych jednorazowo.

Sprawdź ofertę Extra Portfel >>

POŻYCZKA BEZ PROWIZJI – CO WYRÓŻNIA DARMOWĄ POŻYCZKĘ NA 30, 45 i 60 DNI?

  • pożyczka na pilne potrzeby bez zbędnych formalności;
  • pożyczka bez prowizji to pożyczka internetowa dostępna dla osób, które cenią sobie wygodę i lubią załatwiać wszystkie sprawy zdalnie;
  • wypłata środków nawet w 1 dzień – bezpośrednio na konto bankowe;

POŻYCZKA BEZ PROWIZJI- NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czy faktycznie pierwsza pożyczka bez prowizji jest całkowicie za darmo?
Zdecydowanie tak. Firmy pożyczkowe przedstawione w naszym zestawieniu udzielają Nowym Klientom pożyczek bez prowizji, bez odsetek oraz bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Dla takich pożyczek RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, co oznacza, że spłacamy dokładnie tyle ile pożyczamy, pod warunkiem gdy spełnimy określone w regulaminie promocji warunki. Przede wszystkim musimy pamiętać o spłacie zobowiązania w terminie – tylko w ten sposób nasza pożyczka będzie całkowicie za darmo.

2. Dlaczego pożyczkodawca udostępnia pożyczki bez odsetek?
Powód jest bardzo prozaiczny. Firmy pożyczkowe w ten sposób chcą pozyskać i zainteresować Nowych Klientów, którzy do tej pory korzystali z usług innych firm oferujących produkty finansowe lub jeszcze nigdy nie korzystali z krótkoterminowych pożyczek.

3. Na jak długo udzielana jest darmowa pożyczka?
Termin spłaty pierwszej darmowej pożyczki jest to indywidualna kwestia każdego pożyczkodawcy. Z reguły jest to okres 30 dni, jednak każdorazowo przed skorzystaniem z promocyjnej oferty sugerujemy zapoznać się ze szczegółami oferty oraz regulaminem.

Jeżeli interesuje Cię pożyczka na dłuższy okres czasu – sprawdź zestawienie pożyczek ratalnych.