Pożyczka ratalna w Wonga

POŻYCZKA RATALNA W WONGA – PRZEŚWIETLAMY WYGODNE POŻYCZKI NA RATY WONGA

W ofercie Wonga oprócz szybkich, krótkoterminowych pożyczek na maksymalny okres 60 dni mamy możliwość skorzystania z pożyczki ratalnej w kwocie nawet do 20 000 złotych w maksymalnie 60 wygodnych ratach miesięcznych. Gotówka na raty w Wonga to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i elastyczność – sami decydujemy jaką ratę jesteśmy w stanie spokojnie spłacać i na jaki okres czasu chcemy wziąć pożyczkę. Pożyczka ratalna w Wonga udzielana jest w 100% zdalnie przez internet bez konieczności wysyłania dokumentów ani telefonów do konsultantów. Wonga pozwala także zaoszczędzić na kosztach pożyczki – pod warunkiem przedterminowej spłaty nasze koszty prowizji są proporcjonalne mniejsze.

Pożyczka ratalna Wonga
Pożyczka ratalna Wonga

POŻYCZKA RATALNA W WONGA – PARAMETRY POŻYCZKI

  • pożyczka na raty w kwocie od 50 do maksymalnie 20 000 złotych;
  • okres pożyczki ratalnej to od 2 do maksymalnie 60 miesięcy;
  • pożyczka krótkoterminowa na kwotę 1 500 złotych na maksymalnie 60 dni;
  • Wonga ma możliwość weryfikowania swoich Klientów w BIK, BIG, KRD;

Przejdź do Wonga >>

WONGA JAK POŻYCZYĆ

Wniosek o pożyczkę można złożyć za pośrednictwem strony internetowej Wonga. Złożenie wniosku jest darmowe i cały proces odbywa się w 100% online. Zanim złożymy wniosek o pożyczkę musimy przygotować sobie numer konta bankowego na które zostanie przelana pożyczka. Potrzebny nam będzie również numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego który będziemy musieli użyć do weryfikacji. Następnie za pośrednictwem strony internetowej Wonga.com ustawiamy swoje parametry pożyczki. Po wypełnieniu wniosku musimy wykonać jeszcze przelew weryfikacyjny na kwotę 10 groszy. Kolejnym etapem jest proces weryfikacji Twoich danych oraz wydanie decyzji pożyczkowej. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji należy zaakceptować ofertę oraz zapoznać się z warunkami umowy.

WONGA O FIRMIE

Wonga.com jest największym na świecie pożyczkodawcą online oferującym szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet – bez wychodzenia z domu. Firma powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a na rynku Polskim prężnie działa od kwietnia 2013 roku. Wonga.com to bardzo alternatywa dla chwilówek – pożyczkę ratalną możesz wziąć na okres 12 miesięcy. Wonga.com swoim rzetelnym i aktywnym Klientom proponuje obniżone koszty pożyczki. Aby wziąć pożyczkę w Wonga.com wystarczy tylko dowód osobisty – wszystkie formalności dokonuje się online.

Wonga – Dane pożyczkodawcy
Nazwa firmy: Wonga.pl sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa

Obsługa Klienta: 22 388 88 88
E-mail: kontakt@wonga.com
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek (8:00 – 22:00)
Sobota – Niedziela (9:00 – 17:00)

Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki Ratalnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł, całkowita kwota do zapłaty 3238,25 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 738,25 zł (w tym: prowizja 738,25 zł, odsetki 0 zł), 5 miesięcznych rat w wysokości 647,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 marca 2017 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. Wonga.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.