Opinie na temat Bancovo.

Bancovo to najmłodszy i zarazem największy projekt porównywarki kredytów i pożyczek. Jest to w pełni cyfrowa platforma pośrednictwa finansowego, dzięki której Klient porówna rzeczywiste oferty kredytów bankowych i pozabankowych. W poniższym wpisie sprawdzimy opinie na temat Bancovo, wyjaśnimy jak działa oraz zweryfikujemy ofertą produktów finansowych dostępnych na tej platformie.

CO TO JEST BANCOVO?

Platforma Bancovo rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2018 roku. Jest własnością firmy NewCommerce Services, spółki, której głównym inwestorem jest Alior Bank S.A. Platforma Bancovo to nowa porównywarka finansowa w ofercie które znajdziemy kredyty, pożyczki gotówkowe. W przyszłości mają znaleźć się w niej również kredyty hipoteczne oraz ubezpieczenia. Za pośrednictwem platformy można złożyć wiosek o kredyt lub pożyczkę, który trafi bezpośrednio do banku lub firmy pożyczkowej. Bancovo umożliwia także sprawdzenie swojego statusu oraz scoringu BIK całkowicie za darmo.

JAK SKORZYSTAĆ Z OFERTY BANCOVO?

Aby wziąć pożyczkę z oferty Bancovo należy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie głównej platformy, gdzie wskazujemy interesującą nas kwotę oraz liczbę rat. Następnie wypełniamy krótki formularz z danymi osobowymi oraz wgrywamy zdjęcia obu stron naszego dowodu osobistego. Następnie system samodzielnie “zaciąga” informacje z wgranego dowodu osobistego, co znacząco skraca cały proces weryfikacji. Po krótkie chwili oczekiwania zostaną nam udostępnione oferty banków i instytucji pozabankowych, które nam zaproponowały finansowanie. Z dostępnych ofert wybieramy tę, która jest dla nas najkorzystniejsza. Następnie zostajemy poproszeni o zweryfikowanie tożsamości poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł. Kiedy platforma otrzyma ten rodzaj potwierdzenia, wyśle do banku prośbę o przedłożenie umowy kredytowej. Klient otrzymuje dokument na podany wcześniej adres mailowy, ale może też zapoznać się z nim za pośrednictwem platformy. W celu potwierdzenia wyboru umowę podpisujemy za pomocą sms-a. Pieniądze otrzymane z pożyczki powinny się pojawić na naszym koncie jeszcze tego samego dnia.

Przejdź do Bancovo >>

BANCOVO – ZALETY I KORZYŚCI DLA KLIENTA

  • w Bancovo porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i pozabankowych całkowicie darmo i bez zobowiązań;
  • umowę podpiszesz wygodnie przez Internet – bez wizyty w placówce, czy oczekiwania na kuriera z umową. Dzięki temu, pieniądze możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut.
  • w Bancovo za darmo sprawdzisz swój scoring w BIK;
  • brak dodatkowych opłat – Bancovo jest wynagradzane przez instytucje finansowe

BANCOVO – OFERTY I PRODUKTY FINANSOWE

W ofercie platformy Bancovo jest kilkanaście instytucji bankowych oraz pozabankowych. Oto one:
– Santander Bank
– Alior Bank
– T-Mobile Usługi Bankowe
– InBank
– Cross Loan
– Kredyt Market
– SMS Kredyt
– TakTo Finanse
– Hapi Pożyczki
– Monedo Now
– Super Grosz
– TF Bank

➡ Sprawdź i porównaj oferty szybkich pożyczek online ⬅

OPINIE NA TEMAT BANCOVO

Bancovo na polskim rynku działa zaledwie od kilkunastu miesięcy, a już możemy się spotkać z bardzo pochlebnymi opiniami na temat tej porównywarki. Klienci bardzo doceniają możliwość sprawnego porównania kilku ofert na raz oraz szczegółowe i rozbudowane opisy produktów finansowych dostępnych w ofercie. Argumentem przemawiającym za Bancovo jest fakt, że platforma przedstawia użytkownikom rzeczywiste i spersonalizowane oferty produktów finansowych swoich partnerów. Bancovo w tym celu wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki czemu wypełnianie wniosku, analiza kredytowa oraz wypłata środków przebiega w dalece zautomatyzowany sposób. Sam proces składania wniosku został maksymalnie uproszczony, ponieważ większość pól w formularzu uzupełnia się automatycznie dzięki narzędziom wykorzystującym machine learning – zaciągającym dane z zewnętrznych baz.