Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach

Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach? Czy to możliwe? Sprawdzamy w którym banku mamy szansę dostać kartę kredytową bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zarobkach.

Karty kredytowe to jeden z produktów bankowych, który pozwala nam sfinansować nagłe potrzeby w sytuacjach awaryjnych. Mimo, iż karty kredytowe w Polsce nie są zbyt popularne to z roku na rok ich znaczenie wyraźnie rośnie. Obecnie praktycznie każdy bank posiada w swojej ofercie kartę kredytową. W większości banków kartę kredytową można otrzymać nawet bez posiadania stałych dochodów. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które w danym momencie nie posiadają stałej pracy zawodowej, pracują w pracach dorywczych czy są studentami lub uczniami.

Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach – jak ją uzyskać?

Kartę kredytową bez konieczności potwierdzania dochodów możemy uzyskać min. w banku w którym mamy konto osobiste. Banki bardzo często same wychodzą z propozycją i ofertą kredytową dla stałych Klientów, którzy aktywnie korzystają z rachunku osobistego. Jako aktywnie korzystanie należy rozumieć wpływy wynagrodzenia, wpływy świadczeń, wpłaty gotówki z wpłatomatu czy przelewy od innych osób. Jeżeli bank uzna, że jesteśmy dla niego aktywnym Klientem to często otrzymujemy propozycje kredytowe takie jak karty kredytowe, kredyt odniawialny czy nawet kredyt gotówkowy.