Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach

Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach? Czy to możliwe? Sprawdzamy gdzie możemy się starać o kartę kredytową bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zarobkach.

Karty kredytowe to jeden z produktów bankowych, który pozwala nam sfinansować nagłe potrzeby w sytuacjach awaryjnych. Mimo, iż karty kredytowe w Polsce nie są zbyt popularne to z roku na rok ich znaczenie wyraźnie rośnie. Obecnie praktycznie każdy bank posiada w swojej ofercie kartę kredytową. W większości banków kartę kredytową można otrzymać nawet bez posiadania stałych dochodów. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które w danym momencie nie posiadają stałej pracy zawodowej, pracują w pracach dorywczych czy są studentami lub uczniami.

JAK UZYSKAĆ KARTĘ KREDYTOWĄ BEZ ZAŚWIADCZEŃ?

Kartę kredytową bez konieczności potwierdzania dochodów możemy uzyskać min. w banku w którym mamy konto osobiste lub w instytucji niebankowej nowej generacji (tzw. fintech), która dostarcza rozwiazania bankowe nowej generacji. Jednym z fintechów, które posiadają w swojej ofercie kartę kredytową bez zaświadczeń jest Twisto.

TWISTO – KARTA KREDYTOWA BEZ ZAŚWIADCZEŃ O DOCHODACH

Karta Twisto to rewelacyjna wielowalutowa karta debetowa z limitem kredytowym. Twisto udostępnia nam odroczone płatności nawet do 45 dni i zakupy w wielu walutach. Używając tej karty nie płacimy jednak swoimi pieniędzmi, a pieniędzmi Twisto – w ramach przyznanego limitu. Karta Twisto to karta kredytowa bez BIK, ponieważ limit kredytowy przyznawany jest bez pytania o dokumenty dochodowe oraz bez sprawdzania naszej zdolności kredytowej w BIK (weryfikowane są jedynie bazy BIG, czyli Biura Informacji Gospodarczej).

JAK ZAŁOŻYĆ KARTĘ KREDYTOWĄ BEZ ZAŚWIADCZEŃ OD TWISTO?

1. Zarejestruj się na stronie Twisto i użyj kodu RAFALS25 (podanie kodu jest konieczne).
2. W formularzu rejestracyjnym podajemy adres e-mail oraz hasło.
3. W polu “Posiadam kod promocyjny” musimy zdefiniować kod polecenia: RAFALS25 i przechodzimy do następnego kroku akceptując przy tym wymagane zgody.
4. Następnie uzupełniamy nasze danych osobiste: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz informacje na temat naszej sytuacji dochodowej.
5. Kolejny krok to konieczność zdefiniowania limitu jaki nas interesuje oraz możliwość zamówienia karty.
6. Dla potwierdzenia tożsamości musimy wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 PLN na konto w Twisto. Kwota ta zostanie nam natychmiast zwrócona.
7. Po poprawnej weryfikacji (trwa od kilku godzin do kilku dni) otrzymamy wiadomość o przyznanym limicie. W ciągu kolejnych kilku dni otrzymamy zamówioną kartę.

Załóż kartę z limitem kredytowym Twisto >>

CO WYRÓŻNIA KARTĘ KREDYTOWĄ TWISTO?

  • limit kredytowy przyznawany bez sprawdzania bazy BIK (weryfikowana jest jedynie baza BIG);
  • darmowy limit kredytowy do 45 dni;
  • bez opłat za kartę Twisto Free;
  • kwota limitu kredytowego od 300 do nawet 10 000 zł;
  • bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez operatora Mastercard (min. brak nadrukowanego kodu CVC na karcie);
  • brak opłaty za przewalutowanie; 
  • korzystne kursy wymiany walut;
  • skuteczna kontrola wydatków – dzięki aplikacji Twisto;

➡ Sprawdź i porównaj oferty szybkich pożyczek online ⬅