Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach

Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach? Czy to możliwe? Sprawdzamy w którym banku mamy szansę dostać kartę kredytową bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zarobkach.

Karty kredytowe to jeden z produktów bankowych, który pozwala nam sfinansować nagłe potrzeby w sytuacjach awaryjnych. Mimo, iż karty kredytowe w Polsce nie są zbyt popularne to z roku na rok ich znaczenie wyraźnie rośnie. Obecnie praktycznie każdy bank posiada w swojej ofercie kartę kredytową. W większości banków kartę kredytową można otrzymać nawet bez posiadania stałych dochodów. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które w danym momencie nie posiadają stałej pracy zawodowej, pracują w pracach dorywczych czy są studentami lub uczniami.

Karta kredytowa bez zaświadczeń o dochodach – jak ją uzyskać?

Kartę kredytową bez konieczności potwierdzania dochodów możemy uzyskać min. w banku w którym mamy konto osobiste. Banki bardzo często same wychodzą z propozycją i ofertą kredytową dla stałych Klientów, którzy aktywnie korzystają z rachunku osobistego. Jako aktywnie korzystanie należy rozumieć wpływy wynagrodzenia, wpływy świadczeń, wpłaty gotówki z wpłatomatu czy przelewy od innych osób. Jeżeli bank uzna, że jesteśmy dla niego aktywnym Klientem to często otrzymujemy propozycje kredytowe takie jak karty kredytowe, kredyt odniawialny czy nawet kredyt gotówkowy.

Oceń!