Pożyczka na dwa miesiące? Czy to możliwe? Które firmy udzielają krótkoterminowych pożyczek na 60 dni? W poniższym artykule recenzujemy oferty pożyczek, gdzie maksymalny czas na zwrot pieniędzy to nawet dwa miesiące.

Zdecydowana większość polskich firm pożyczkowych w swojej ofercie posiada krótkoterminowe pożyczki w których maksymalny czas na zwrot pieniędzy wynosi jedynie 30 dni. Co w sytuacji jeżeli chcielibyśmy skorzystać z szybkiej pożyczki jednak z okresem spłaty do dwóch miesięcy. Czy i gdzie znajdziemy takie oferty pożyczek? Postanowiliśmy szerzej przejrzeć oferty pożyczkodawców i na rynku możemy znaleźć firmy, które udzielą nam krótkoterminowej pożyczki na nieco dłuższy okres czasu – dokładnie na okres do dwóch miesięcy.

Pożyczka na dwa miesiące? Które firmy udzielą nam pożyczki na 60 dni?

Wśród firm, które w ofercie posiadają pożyczkę na dwa miesiące są min. MoneyMan oraz Wonga.W MoneyMan podczas pierwszej pożyczki możemy pożyczyć od 100 do 1 500 złotych na maksymalny okres 61 dni. Pierwsza pożyczka u tego pożyczkodawcy jest całkowicie darmowa – pod warunkiem terminowej spłaty. W ramach kolejnych terminowo spłacanych pożyczek możemy z czasem u tego pożyczkodawcy pożyczyć nawet 7 000 zł na okres 8 miesięcy. Oferta Wonga.com jest bardzo podobna i bardzo konkurencyjna w stosunku do MoneyMan. W Wonga na spłatę pożyczki mamy dokładnie 60 dni a kwota pierwszej pożyczki wynosi 1 500 złotych. Koszt pierwszej pożyczki to zaledwie 10 złotych.

Pożyczka na dwa miesiące? W Moneyman pierwsza pożyczka na dwa miesiące całkowicie za darmo!

Marka MoneyMan istnieje na polskim rynku pożyczek krótkoterminowych od 2016 roku i już teraz cieszy się sporym powodzeniem wśród klientów. Proces uzyskania pożyczki w MoneyMan jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu. Wszystko odbywa się on-line, zaczynasz od wypełniania kwestionariusza na stronie internetowej, a kończysz otrzymując wybraną kwotę bezpośrednio na konto bankowe.

Pożyczka na 60 dni? W Wonga.com pierwsza pożyczka tylko za 10 zł!

Wonga.com jest największym na świecie pożyczkodawcą online oferującym szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet – bez wychodzenia z domu. Firma powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a na rynku Polskim prężnie działa od kwietnia 2013 roku. W Polsce Wonga.com udziela nie tylko krótkoterminowych chwilówek ale również pożyczek ratalnych. Wniosek o pożyczkę w Wonga można złożyć za pośrednictwem strony internetowej. Formularz wniosku jest bardzo intuicyjny, cały proces odbywa się w 100% online. Wymagane jest potwierdzenie tożsamości poprzez przelanie 10 groszy na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Po weryfikacji i pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze mogą bardzo szybko pojawić się na Twoim koncie.