Niedrogie Karty Kredytowe

Niedrogie karty kredytowe – Gdzie na rynku znajdziemy karty kredytowe faktycznie bez opłat?

Nazwa banku
Nazwa Karty
Oprocentowanie
Opłata Roczna
Strona www
Szczegóły
Simplicity
10%
0 zł
citibank.pl
Sprawdź
"VISA TurboKARTA"
10%
0 zł*
santanderconsumer.pl
Sprawdź
"MasterCard Travel"
9,99%
t-mobilebankowe.plSprawdź
"Raiffeisen - Raiffeisen Class&Club"
10%
raiffeisenpolbank.comSprawdź

Dziś wielu ludzi w naszym kraju, aby spełniać swoje marzenia i korzystać z tego, na co ma ochotę w danej chwili musi zapewnić sobie dodatkowe źródło finansowania. Musi zapewnić sobie kredyt lub kartę kredytową, która będzie w stanie spełnić jego oczekiwaniom i zapewnić realizację wydatków bieżących w chwilach, kiedy środki z wynagrodzenia zostały przeznaczone na marzenia lub nieoczekiwane wydatki lub też odwrotnie. Wszystko w zależności od skali oraz swoich indywidualnych potrzeb, które mogą być najróżniejsze. Aczkolwiek niezależnie od tego, jakie one będą to wszelkiego rodzaju produkty kredytowe zawsze kojarzą nam się z koniecznością wydawania dodatkowych pieniędzy, spłacania odsetek i z innymi podobnymi działaniami. A wcale tak nie musi być. Wystarczy jedynie umiejętnie korzystać z karty kredytowej, która będzie wówczas całkowicie bez opłat. Jak to zrobić?

Tylko płać kartą

Karta kredytowa to z założenia produkt bezgotówkowy. Wówczas jest on najtańszy a przede wszystkim darmowy. Podczas korzystania z niej mocno wskazane jest, więc jedynie płacenie kartą i ograniczenie ilości środków wypłacanych z bankomatu. Najlepiej całkowicie do zera. Dlaczego? Transakcje płatnicze na takich kartach kredytowych są zwolnione z wszystkich opłat i prowizji aż do 54 dni w większości produktów. Możemy, więc kupić jakiś towar i spłacić go za półtora miesiąca. Natomiast wypłata środków z bankomatu generuje praktycznie od razu dodatkowe koszty. Już za sam jej fakt pobierana jest odpowiednia prowizja – najczęściej procentowa od wypłaconej kwoty a później jeszcze dodatkowo naliczane są odsetki od całości zadłużenia znajdującego się w danym momencie na karcie kredytowej. Sytuacja, więc mało korzystna i powodująca wygenerowanie dodatkowych kosztów.

Spłacaj w terminie

Choć czasami wydaje się to trudne to karta kredytowa za każdym razem powinna być spłacana w terminie w całości zadłużenia wynikającego z zakończonego cyklu rozliczeniowego. Nawet w sytuacji, kiedy dosłownie po chwili środki zostałyby ponownie wydane. Albowiem już samo ich pojawienie się na karcie powoduje spłatę a następnie ponowne naliczanie okresu bez odsetkowego. Mamy, więc ponownie 54 dni na uregulowanie wszystkich transakcji dokonanych kartą. I przez te kolejne 54 dni nie naliczają się nam odsetki a zatem nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Poprzez wspomniane korzystanie z karty kredytowej jesteśmy w stanie zrealizować znacznie więcej marzeń i swobodnie żyć. Jesteśmy w stanie korzystać ze środków banku bez zbędnych kosztów i odsetek. Jest to, więc sytuacja niezwykle korzystna.